
Домкрат гідравлічний "GeKo" пляшковий 2 тонни
755 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01050
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний домкрат призначений для підйому вантажів вагою до 2 000 кг. Проста конструкція і невеликі розміри пристрою забезпечують зручність використання і надійність для кожного водія. Використовується в сервісних службах для вантажних і промислових автомобілів, в транспортних компаніях і в домашніх гаражах.
Увага! Для роботи під автомобілем, з метою техніки безпеки, після підйому слід під вантаж (автомобіль) підставити опору ("козла").
Характеристики даного домкрату:
- максимальна вантажопідйомність 2 000 кг
- діапазон підйому 148 - 278 мм
- товщина штоку 23 мм
- велика швидкість підйому
- додаткове регулювання висоти підйому за допомогою гвинта в штоці (+5 см)
- в комплекті ручка, подовжена з двох частин, для підйому або опускання
- кран для опускання
- підошва розміром 95 x 90 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 278 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 148 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 90 мм |
| Довжина майданчика | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴





