Даний домкрат призначений для підйому вантажів вагою до 10 000 кг. Проста конструкція і невеликі розміри пристрою забезпечують зручність використання і надійність для кожного водія. Використовується в сервісних службах для вантажних і промислових автомобілів, в транспортних компаніях і в домашніх гаражах.
Увага! Для роботи під автомобілем, з метою техніки безпеки, після підйому слід під вантаж (автомобіль) підставити опору ("козла").
Характеристики даного домкрату:
- максимальна вантажопідйомність 10 000 кг
- діапазон підйому 205 - 390 мм
- товщина штоку 40 мм
- велика швидкість підйому
- додаткове регулювання висоти підйому за допомогою гвинта в штоці (+6 см)
- в комплекті ручка, подовжена з двох частин, для підйому або опускання
- кран для опускання
- підошва розміром 110 x 95 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Висота підйому | 390 мм |
| Власна вага | 5 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 95 мм |
| Довжина майданчика | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






