
Домкрат гідравлічний "GeKo" пляшковий 50 тонн
5 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01059
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Даний домкрат призначений для підйому вантажів вагою до 50 000 кг. Проста конструкція і невеликі розміри пристрою забезпечують зручність використання і надійність для кожного водія. Використовується в сервісних службах для вантажних і промислових автомобілів, в транспортних компаніях і в домашніх гаражах.
Увага! Для роботи під автомобілем, з метою техніки безпеки, після підйому слід під вантаж (автомобіль) підставити опору ("козла").
Характеристики даного домкрату:
- максимальна вантажопідйомність 50 000 кг
- діапазон підйому 265 - 445 мм
- товщина штоку 71 мм
- велика швидкість підйому
- в комплекті ручка, подовжена з двох частин, для підйому або опускання
- кран для опускання
- підошва розміром 186 x 150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Висота підйому | 445 мм |
| Власна вага | 20 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 186 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 150 мм |
| Довжина майданчика | 186 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 175 ₴






