Низькопрофільний під’їзний підйомник виготовлений з товстого сталевого листа, що забезпечує відповідну жорсткість і довговічність конструкції, і має зливний клапан, інтегрований із запобіжним клапаном. Гідравлічний підйомник жабчастого типу оснащений масивними металевими передніми колесами та поворотними задніми колесами на шарикопідшипниках, що забезпечує стабільну роботу та високу мобільність. Підйомник майстерні має низькопрофільну конструкцію, тому його можна використовувати в автосервісах при ремонті автомобілів із заниженою підвіскою, спортивних автомобілів і тюнінгових автомобілів.
Особливості продукту
максимальна вантажопідйомність 2500 кг
висота підйому: 80 - 360 мм
низькопрофільний дизайн
масивні передні колеса і поворотні задні колеса з підшипниками
конструкція з листового прокату
Вміст набору
Низькопрофільний підйомник 2,5 тонни
підйомна ручка довжиною 500 мм
гумова підкладка для підйомника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 365 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12.5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴










