
Домкрат механічний "GeKo" фермерський 3 тонни / 15 - 120 см
6 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: G02130
Домкрат фермерський - незамінний помічник власників позашляховиків, захоплених їздою по бездоріжжю. Вперше такий пристрій було винайдено ще в початку минулого століття спеціально для фермерського господарства та сільськогосподарських завдань.
Конструктивно домкрат досить простий, тому має дуже високу надійність і легкість у використанні, при цьому підхоплення автомобіля може здійснюватися у всіх площинах. В основі конструкції знаходиться опорний башмак, підйомний механізм, дзьоб і чавунна рейка, на якій є отвори для переміщення по ним підхоплення, що приводиться в рух за допомогою важіля.
Зазвичай пристрій застосовується для підйому позашляховиків, але також може використовуватися як лебідка, щоб витягнути машину зі снігу або бруду. Спосіб використання домкрата залежить від того, як застряг автомобіль і конструктивних особливостей транспортного засобу.
Характеристики даного домкрату:
- вантажопідйомність 3 000 кг
- Максимальна висота підйому 120 см
- Мінімальна висота підйому 15 см
- Довжина ручки 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Geko |
| Висота підйому | 1200 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Власна вага | 14 кг |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 180 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина | 180 мм |
- Ціна: 6 275 ₴




