
Домкрат механічний "GeKo" фермерський 3 тонни / 15 - 150 см
6 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: G02131
Домкрат фермерський - незамінний помічник власників позашляховиків, захоплених їздою по бездоріжжю. Вперше такий пристрій було винайдено ще в початку минулого століття спеціально для фермерського господарства та сільськогосподарських завдань.
Конструктивно домкрат досить простий, тому має дуже високу надійність і легкість у використанні, при цьому підхоплення автомобіля може здійснюватися у всіх площинах. В основі конструкції знаходиться опорний башмак, підйомний механізм, дзьоб і чавунна рейка, на якій є отвори для переміщення по ним підхоплення, що приводиться в рух за допомогою важіля.
Зазвичай пристрій застосовується для підйому позашляховиків, але також може використовуватися як лебідка, щоб витягнути машину зі снігу або бруду. Спосіб використання домкрата залежить від того, як застряг автомобіль і конструктивних особливостей транспортного засобу.
Характеристики даного домкрату:
- вантажопідйомність 3 000 кг
- Максимальна висота підйому 120 см
- Мінімальна висота підйому 15 см
- Довжина ручки 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 14 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Довжина майданчика | 180 мм |
- Ціна: 6 505 ₴





