
Гідравлічна помпа "GeKo" вертикальна двохпоршнева зусиллям 30 тон
4 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: G02014
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа оснащена двома поршнями, що забезпечують швидке і повільне (точне) висування поршня. Створює тиск 30 тон.
Технічні дані:
- Максимальний тиск 30 тон
- Висота помпи близько 460 мм
- Розмір підошви 110 х 140 мм
Вага 8 кг
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| максимальний тиск, тон | |
| максимальний тиск, тон | 30 тон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 835 ₴


