Мобільний напірний (сифонний) піскоструминний апарат об'ємом 19 л. Ідеально підходить для ремонту, технічного обслуговування, роботи з листовим металом і механікою, а також для виробничих цехів. Оснащений форсунками та піскоструминним пістолетом, запірною арматурою, манометром, піскоструминним шлангом, лійкою для наповнення резервуару та захисною маскою з оргскла.
Особлива конструкція забезпечує на 30% більшу потужність піскоструминного очищення, ніж стандартні сифонні піскоструминні апарати.
Особливості:
- простий у використанні
- бак на 19 літрів
- робочий тиск 60-125 psi (4,1 - 8,6 бар)
- потреба в повітрі 170-700 л/хв
- читабельний манометр
- міцні пластиково-гумові колеса і ручка дозволяють легко переміщати пристрій
4 змінні керамічні насадки забезпечать повний контроль над піскоструминним матеріалом - загальні розміри 38 x 33 x 74 см
- сертифікат CE
- піскоструминний апарат з сифоном 19 л
- піскоструминний шланг 2,5 м 3/8" з піскоструминним наконечником з краном
- 4 керамічні насадки 2, 2,5, 3,0, 3,5 мм
маска захисна - лійка
- стрічка тефлонова
- повітряний фільтр з осушувачем
крани, окрім кранів, підключення повітря - манометр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Витрата повітря | 700 літр/хв |
| Тип живлення | Стиснене повітря |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Geko |
| Робочий тиск | 8.6 бар |
| Маса | 13 кг |
| Об'єм бункера | 19 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 240 ₴










