
Піскоструминний пістолет з бачком AS-10
1 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01195
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піскоструминний пістолет АС-10 призначений AC-10 для видалення корозії, бруду, старої фарби та ін.
Особливості:
- робочий тиск: 2 - 5 бар
- максимальний тиск 8 бар
- витрата повітря 160 л / хв
- сталева насадка діаметром 6 мм
- алюмінієвий бак ємністю 1 000 см3
- легкий і зручний дизайн
- пістолет працює з будь-яким абразивом
- вхідний штуцер 1/4" для підключення повітря
Елементи набору:
- піскоструминний пістолет з баком 1л
- ключ
- щітка для чищення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр сопла | 6 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Витрата повітря | 500 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.9 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Geko |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴



