
Міні Пульверизатор K-3, 0,5 мм, бачок 200 мл алюмінієвий
485 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01106
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-розпилювач K-3 з насадкою 0,5 мм призначений для нанесення лакофарбових матеріалів за допомогою стисненого повітря. Ідеально підходить для фінішних і ретушувальних робіт. Покращена конструкція сопла (латунь) для рівномірного розпилення та відмінної якості обробки. Підвищена ефективність нанесення завдяки конструкції, яка допускає менший тиск матеріалу та повітря.
Особливості продукту:
можливість регулювати повітря і фарбу
алюмінієві корпус і резервуар 200 мл
може працювати з невеликими компресорами
З'єднання 1/4"
латунний шпиль
Технічні дані:
Спосіб подачі фарби: самоплив
Діаметр сопла: 0,5 мм
Ємність для фарби: 200 мл
Рекомендований робочий тиск: 3,0 - 4,0 бар
Потік повітря: приблизно 50 л/хв
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Діаметр сопла | 0.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.2 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 50 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.43 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴





