
Міні Пульверизатор професійний HVLP 0.8 мм, бачок 125 мл пластмасовий
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01105
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-розпилювач HVLP 125 мл 0,8 мм
Професійний пістолет низького тиску HVLP. Виготовлений з матеріалів найкращої якості. Пістолет працює від стисненого повітря. Повітря від компресора потрапляє в бачок фарби і сопло пістолета. Тиск, що виникає при цьому, «виштовхує» рідину з резервуара, а розпорошені частинки фарби викидаються через сопло на пофарбовану поверхню.
Застосовувана технологія HVLP (High Volume Low Presure) дозволяє отримати великий об’єм фарби, що викидається за допомогою низького тиску повітря, що проштовхує фарбу через сопло. В результаті менше фарби витрачається на видування повітря і більше дощу на пофарбовані поверхні, що зменшує витрату фарби.
Особливості продукту:
менша витрата фарби завдяки технології HVLP
Пластиковий резервуар 125 мл
міцна і щільна конструкція
регулювання витрати і кількості фарби
регулювання тиску повітря
додаткове регулювання струменя фарби форсункою-метеликом
ергономічна і контурна ручка
легкий алюмінієвий корпус
латунна голка з насадкою діаметром 0,8 мм
1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Технічні дані:
Тип пістолета: HVLP
Спосіб подачі фарби: самоплив
Діаметр сопла: 0,8 мм
Ємність бака для фарби: 125 мл
Рекомендований робочий тиск: 3,0 бар
Ширина струменя: 240 мм
Потік повітря: 170 л / хв
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Нанесення: тонкі фарби та морилки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.125 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.45 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴






