
Міні Пульверизатор професійний HVLP 0.8 мм, бачок 150 мл металічний
690 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01185
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет HVLP міні 150 мл, сопло 0,8 мм
Застосовувана технологія HVLP (High Volume Low Presure) дозволяє отримати великий об’єм фарби, що викидається за допомогою низького тиску повітря, що проштовхує фарбу через сопло. В результаті менше фарби витрачається на видування повітря і більше дощу на пофарбовані поверхні, що зменшує витрату фарби.
Рушниця оснащена верхнім гравітаційним баком ємністю 150 мл.
Обертова насадка дозволяє змінювати форму струменя фарби.
Ручка регулювання розпилення дозволяє регулювати аерацію частинок фарби.
Ручка регулювання кількості матеріалу дозволяє збільшити або зменшити кількість фарби, що видувається з сопла.
Ручка регулювання тиску повітря дозволяє регулювати тиск повітря, що надходить до пістолета від компресора.
Застосування: нанесення праймерів і праймерів, базових лаків, безбарвних лаків і однокомпонентних лаків.
Особливості продукту
Резервуар з нержавіючої сталі на 150 мл
велика економія матеріалів у порівнянні з пістолетами високого тиску
латунна голова
насадка та голка з нержавіючої сталі дозволяють використовувати фарби на водній основі
алюмінієвий корпус
ергономічна і контурна ручка
регулювання витрати і кількості фарби
регулювання тиску повітря
додаткове регулювання струменя фарби за допомогою обертової насадки
З'єднання 1/4".
Технічні дані
Тип пістолета: HVLP
Спосіб подачі фарби: самоплив
Діаметр сопла: 0,8 мм
Ширина струменя: 70 - 100 мм
Ємність бака для фарби: 150 мл
Рекомендований робочий тиск: 2,0 - 3,0 бар
Витрата повітря: 85 - 140 л / хв
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Матеріал: насадка та голка з нержавіючої сталі; латунна повітряна головка
Елементи набору
Пістолет HVLP
Бак для фарби на 150 мл
ключ для насадок
запасне ситечко
щітка для чищення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.44 кг |
| Виробник | Geko |
| Ємність бака розпилювача | 0.15 л |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 85 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴






