
Міні Пульверизатор високого тиску F75, 1,5 мм, бачок 300 мл алюмінієвий
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01183
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарборозпилювач високого тиску HP F-75G 300 мл
Пістолет високого тиску. Цей пістолет потребує вищого тиску подачі, тому він використовує менше повітря, ніж пістолети низького тиску. Недоліком такого рішення є підвищене запилення і втрата лаку та емалі.
Рушниця оснащена верхнім гравітаційним баком ємністю 300 мл.
Обертова насадка дозволяє змінювати форму струменя фарби.
Ручка регулювання розпилення дозволяє регулювати аерацію частинок фарби.
Ручка регулювання кількості матеріалу дозволяє збільшити або зменшити кількість фарби, що видувається з сопла.
Ручка регулювання тиску повітря дозволяє регулювати тиск повітря, що надходить до пістолета від компресора.
Застосування: нанесення праймерів і праймерів, базових лаків, безбарвних лаків, однокомпонентних лаків і шпаклівок.
Особливості продукту
висока ефективність передачі
ідеальна атомізація
для фарб і морилок середньої в'язкості
низька витрата повітря, дозволяє працювати з менш ефективними компресорами
Технічні дані
Тип гармати: HP
Спосіб подачі фарби: самоплив
Діаметр сопла: 1,5 мм
Ширина струменя: 180 - 230 мм
Ємність бака для фарби: 300 мл
Рекомендований робочий тиск: 3,0 - 5,0 бар
Витрата повітря: 90 - 230 л / хв
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Матеріал: насадка та голка з нержавіючої сталі; латунна повітряна головка
Елементи набору
Фарборозпилювач HP
Бак для фарби 300 мл
ключ для насадок
щітка для чищення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.3 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 90 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.625 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴







