
Пульверизатор 1,5 мм, верхній бачок 600 мл металічний
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01107
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет-розпилювач 600 мл з насадкою 1,5 мм
Фарборозпилювач, призначений для нанесення лакофарбових матеріалів за допомогою стисненого повітря. Пістолет працює від стисненого повітря. Повітря від компресора потрапляє в бачок фарби і сопло пістолета. Тиск, що виникає при цьому, «виштовхує» рідину з резервуара, а розпорошені частинки фарби викидаються через сопло на пофарбовану поверхню.
Щітка для чищення та ключ для насадки в комплекті.
Особливості продукту
металевий резервуар ємністю 600 мл
міцна і щільна конструкція
регулювання витрати і кількості фарби
регулювання тиску повітря
ергономічна і контурна ручка
легкий алюмінієвий корпус
латунна повітряна головка з голкою та насадкою з нержавіючої сталі 1,5 мм
1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Технічні дані
Спосіб подачі фарби: самоплив
Діаметр сопла: 1,5 мм
Ємність бака для фарби: 600 мл
Рекомендований робочий тиск: 2,0 - 3,5 бар
Потік повітря: приблизно 85 - 130 літрів / хв
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Нанесення: тонкі фарби та морилки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.5 л |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 85 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.65 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




