
Пульверизатор професійний HVLP 1.4 мм, бачок 600 мл пластмасовий
1 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01108
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний фарбопульт HVLP, оснащений верхнім резервуаром ємністю 600 мл і розміром сопла 1,4 мм. Пістолет оснащений незалежним механізмом приведення повітря та фарби. Завдяки цьому рішенню після легкого натискання на спусковий гачок з сопла виходить стиснене повітря, а потім, посиливши натиск на спусковий гачок, фарба. Це забезпечить більш високу якість нанесеного покриття за рахунок кращого розпилення матеріалу.
Особливості продукту:
резервуар ємністю 600 мл
міцна і щільна конструкція
регулювання витрати і кількості фарби
регулювання тиску повітря
ергономічна і контурна ручка
легкий алюмінієвий корпус
Латунна повітряна головка з голкою та насадкою з нержавіючої сталі діаметром 1,4 мм
1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Технічні дані:
Спосіб подачі фарби: самоплив
Діаметр сопла: 1,4 мм
Ємність бака для фарби: 600 мл
Рекомендований робочий тиск: 3,0 - 4,0 бар
Потік повітря: приблизно 170 - 310 літрів / хв
Ширина струменя: 160 - 220 мм
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Нанесення: тонкі фарби та морилки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴






