
Пульверизатор професійний DRAGON HVLP 1.4 мм, бачок 600 мл пластмасовий
1 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01180
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарборозпилювач DRAGON HVLP 1,4 мм GEKO PROFI
Професійний фарбопульт низького тиску Dragon HVLP GEKO. Виготовлений з матеріалів найкращої якості. Пістолет працює від стисненого повітря. Повітря від компресора потрапляє в бачок фарби і сопло пістолета. Тиск, що виникає при цьому, «виштовхує» рідину з резервуара, а розпорошені частинки фарби викидаються через сопло на пофарбовану поверхню.
Застосовувана технологія HVLP (High Volume Low Presure) дозволяє отримати великий об’єм фарби, що викидається за допомогою низького тиску повітря, що проштовхує фарбу через сопло. В результаті менше фарби витрачається на видування повітря і більше дощу на пофарбовані поверхні, що зменшує витрату фарби.
Ручка регулювання розбризкування збоку корпусу регулює розмір фарби.
Ручка регулювання матеріалу дозволяє регулювати кількість фарби, що продувається через сопло.
Ручка регулювання тиску дозволяє регулювати тиск повітря, що надходить до пістолета від компресора.
Особливості продукту:
менша витрата фарби завдяки технології HVLP
Пластиковий резервуар на 600 мл з градуюванням 100 мл
міцна і щільна конструкція
регулювання витрати і кількості фарби
регулювання тиску повітря
додаткове регулювання струменя фарби форсункою-метеликом
ергономічна і контурна ручка
легкий алюмінієвий корпус
Латунна повітряна головка з голкою та насадкою з нержавіючої сталі діаметром 1,4 мм
1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Технічні дані:
Тип пістолета: HVLP
Спосіб подачі фарби: самоплив
Діаметр сопла: 1,4 мм
Ширина струменя: 160 - 240 мм
Ємність ємності для фарби: 600 мл
Рекомендований робочий тиск: 3,0 - 4,0 бар
Потік повітря: 170 - 310 л / хв
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Матеріал: насадка та голка з нержавіючої сталі; латунна повітряна головка
Нанесення: тонкі фарби та морилки
Елементи набору:
Пістолет HVLP
Бак для фарби 600 мл
ключ для насадок
запасне ситечко
щітка для чищення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Витрата повітря | 310 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.87 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴






