Фарборозпилювач високого тиску HP F-75S 750 мл
Пістолет високого тиску. Цей пістолет потребує вищого тиску подачі, тому він використовує менше повітря, ніж пістолети низького тиску. Недоліком такого рішення є підвищене запилення і втрата лаку та емалі.
Пістолет оснащений нижнім всмоктуючим баком об'ємом 750 мл.
Обертова насадка дозволяє змінювати форму струменя фарби.
Ручка регулювання розпилення дозволяє регулювати аерацію частинок фарби.
Ручка регулювання кількості матеріалу дозволяє збільшити або зменшити кількість фарби, що видувається з сопла.
Ручка регулювання тиску повітря дозволяє регулювати тиск повітря, що надходить до пістолета від компресора.
Застосування: нанесення праймерів і праймерів, базових лаків, безбарвних лаків, однокомпонентних лаків і шпаклівок.
Особливості продукту
висока ефективність передачі
ідеальна атомізація
для фарб і морилок середньої в'язкості
низька витрата повітря, дозволяє працювати з менш ефективними компресорами
Технічні дані
Тип гармати: HP
Спосіб нанесення фарби: всмоктування
Діаметр сопла: 1,5 мм
Ширина струменя: 180 - 230 мм
Ємність бака для фарби: 750 мл
Рекомендований робочий тиск: 3,0 - 5,0 бар
Витрата повітря: 90 - 230 л / хв
З'єднання: 1/4 "швидкоз'ємний пристрій
Матеріал: насадка та голка з нержавіючої сталі; латунна повітряна головка
Елементи набору
Фарборозпилювач HP
Бак для фарби на 750 мл
ключ для насадок
щітка для чищення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.75 л |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.65 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴







