
Завіса брами оздоблена роз'ємна 30 см (300х50х4мм)
461 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZawPasOzd030
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завіса брами з'ємна оздоблена тисненням і фігурними вирізами. Використовується для дерев'яних дверей.
Виготовлена з металу товщиною 4 мм.
Виготовлена з металу товщиною 4 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Тип петлі | Штирьова |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Фарба |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴
