
Набір головок торцевих "GeKo" 1/2" 19 штук 8-32 мм з трищіткою
2 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: G10103
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір торцевих головок з трищіткою на 1/2 дюйма зі сталі Cr-V
Набір торцевих ключів складається з 18 головок розміром 8-32 мм і трищітки 1/2". Всі елементи цього набору виготовлені з високоякісної хром-ванадієвої сталі CrV. В основі конструкції трищітки лежить міцний і точний механізм на 45 зубів. Ручка виготовлена з двокомпонентного нековзкого матеріалу, що в поєднанні з ергономічною формою забезпечує комфорт і безпеку під час роботи.
Особливості продукту:
комплект з високоміцної сталі Cr-V
простий у використанні храповий перемикач напрямку
кнопка фіксатора кришки
розетки розміром від 8 до 32 мм
Вміст набору
Трищітка 1/2"
18x 1/2" головки: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Кількість в наборі | 19 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Омедненный инструмент | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴/комплект






