
Набір головок торцевих 1/2", 1/4" 94 штуки 8-32 мм з трищіткою
3 780 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: G10100
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір торцевих ключів 1/2" і 1/4" 94 шт.
Універсальний набір, призначений для майстерень, сервісів, а також для домашнього використання. Ключі виготовлені з високоякісної хром-ванадієвої легованої сталі.
Все упаковано в естетичний пластиковий кейс з металевими засувками.
Вміст набору
Головки 1/2": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32мм
Головки подовжені 1/2": 14, 15, 17, 19 мм
Свічні головки 1/2": 16, 21 мм
Головки 1/4": 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 мм
Головки подовжені 1/4": 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм
Головки 1/4" з бітами:
TORX (T8, 10, 15, 20, 25, 30)
Шестигранний ключ (3, 4, 5, 6 мм)
Біти PZ (1, 2), ПН (1, 2)
Плоский (4, 5,5, 7 мм)
Біти:
Шестигранний ключ (6, 8, 10, 12, 14 мм)
PH (3, 4)
Плоский (8, 10, 12 мм)
HP (3, 4)
Torx (T40, 45, 50, 55)
Викрутка 1/2" для головок і біт
1/2 "розрядний адаптер
2 трищітки 1/2" і 1/4"
Подовжувачі 1/2 "(125, 250 мм) і 1/4" (50, 100 мм), а також гнуті подовжувачі 1/4 "(150 мм)
1/2 "люверс
Т-подібна ручка з квадратом 1/4 дюйма
Карданні шарніри 1/2" і 1/4".
Шестигранні ключі L-типу (1,5, 2, 3 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Квадрат | 1/4", 1/2" |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 94 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Омедненный инструмент | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴/комплект






