
Лещата для свердлильного верстата 60мм
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01040
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлений з литої сталі з міцними поперечними сталевими губками.
Особливості продукту
нековзкі сталеві губки з поперечними нарізами
індукційно загартовані та почорнілі вставки для губок
міцна конструкція
легкий і мобільний
простий монтаж і позиціонування - 4 довгастих кріпильних отвори.
В асортименті лещата 60мм, 75мм, 100мм, 125мм, 150мм.
Технічні характеристики
розмір щелепи: 60мм / 75мм / 100мм / 125мм / 150мм
висота щелепи: 20мм / 20мм / 20мм / 24мм / 24мм
максимальний отвір: 60мм / 85мм / 105мм / 125мм / 150мм
відстань між отворами кріплення: 110мм / 107мм / 133мм / 155мм / 160мм
ширина кріпильного отвору: 10мм / 13мм / 13мм / 13мм / 13мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лещат | верстатні |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Ширина губок | 60 мм |
| Висота губок | 20 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 60 мм |
| Наявність ковадла | Ні |
| Наявність затиску для труб і циліндричних деталей | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


