ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНОК ДЛЯ РІЗКУ ПЛИТКИ 600ММ GEKO PROFI
Професійний інструмент для різання плитки з довжиною робочої поверхні 600 мм. Міцне лезо з карбіду вольфраму з титановим покриттям для швидкого різання. Стійка шина з ріжучим механізмом на шарикопідшипниках забезпечує точний розріз плитки товщиною до 16 мм. Металева лінійка дозволяє точно виміряти зріз і встановити кут різу в діапазоні від 0 до 60°. Алюмінієва основа з гумовими ніжками забезпечує стійкість пристрою під час роботи.
Особливості продукту:
суцільна рейка з ріжучим механізмом на роликових підшипниках
Лезо з карбіду вольфраму з титановим покриттям
металева лінійка з регульованим кутом різання плитки 0 - 60°
шкала лінійки 0 - 10 см (1 - 4")
міцна основа з алюмінієвого сплаву
литий ріжучий агрегат
зверху покритий м'якою гумою
Вага 8,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна довжина різу | 600 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Рез круглих отворів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорезиненная рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 065 ₴









