
Плиткоріз ручний 460мм з можливістю вирізання отворів
2 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: G30101
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина різання: 460 мм
Діаметр різання: 30-86 мм
Основа виготовлена з товстого листового металу, що впливає на міцність і довговічність пристрою.
Верхній шар покритий спеціальною мікрогумою, яка сприяє кращому та надійнішому укладанню плитки.
Ріжучий вузол розміщений на двох паралельних трубчастих напрямних, додатково можливе кріплення спеціального дироколу від fi 30 до fi 86 мм.
Пристрій має можливість різати плитку під будь-яким кутом завдяки рухомому кутнику
Вага 5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна довжина різу | 460 мм |
| Максимальна глибина різу | 12 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Рез круглих отворів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴






