
Точило ручне для ножів з присоскою
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G81199
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручне точило для ножів.
Проста і надійна конструкція оснащена присоскою, завдяки якій ви можете надійно прикріпити точило до стільниці, завдяки чому вам не доведеться тримати точило іншою рукою, а його використання набагато безпечніше.
Має пластини з карбіду вольфраму, які характеризуються дуже високою твердістю, що дозволяє заточувати ножі зі сталі найвищої якості.
До смішного простий у використанні:
за допомогою присоски прикріпіть точило до стільниці
повторюйте операцію, доки не буде досягнута задовільна різкість.
Перетягуючи ніж, не тисніть надто сильно і зберігайте однаковий тиск по всій довжині леза. Лише у випадку з дуже тупим ножем можна застосувати більший тиск.
Використання:
кухонні ножі
м'ясні ножі
мисливські ножі
тесаки
кишенькові ножі
ножі з нержавіючої та вуглецевої сталі
Характеристики продукту:
підстава-присоска, що підвищує безпеку та зручність використання
заточувальні пластини з карбіду вольфраму
простий у використанні
дозволяє швидко та ефективно заточити більшість ножів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 50 г |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




