
Сокира колун "Tvardy" вагою 1.000г кована з вуглецевої сталі C55 з пустотілим топорищем
1 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: T02-003
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокира колун бренду "Tvardy" кована з вуглецевої сталі C55
- з антикорозійним покриттям
- з пустотілим нейлоновим топорищем зміценим скловолокном
- з функцією молотка для клину розколу дров
- низ топорища з антиковзальним покриттям типу Soft Grip
- центр ваги зміщений ближче до головки сокири
- в комплекті пластиковий чохол (кришка) для безпечного зберігання.
- з антикорозійним покриттям
- з пустотілим нейлоновим топорищем зміценим скловолокном
- з функцією молотка для клину розколу дров
- низ топорища з антиковзальним покриттям типу Soft Grip
- центр ваги зміщений ближче до головки сокири
- в комплекті пластиковий чохол (кришка) для безпечного зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сокири | Колун |
| Довжина леза | 145 мм |
| Ширина леза | 78 мм |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір | Червоний |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴







