
Гілкоріз "GEKO" тип лез ножицевий, для гілок до 35мм, довжина,мм: (леза70, ручки 540, загальна 700)
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72029
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоріз - це професійний інструмент, який ви будете використовувати для робіт з догляду за садом. Ідеально підходить для підготовки вашого саду до весни. Засіб також підходить для обрізки плодових дерев, щоб більше світла потрапляло в крону. Виріб виготовлено із загартованої сталі, оброблене тефлоном, завдяки чому ножиці стійкі до корозії та прослужать довго.
Особливості продукту:
леза виготовлені з високоякісної сталі HCS
загальна довжина гілкоріза 700 мм
ручки секатора з пінополіуретану
ідеально підходить для зрізання твердих пагонів і гілок
лезо з тефлоновим покриттям
Технічні характеристики:
Максимальний діаметр різу: 35 мм
Матеріал клинка: сталь HCS, тефлон
Матеріал ручки: сталь, пінополіуретан
Тип леза: ножиці
Загальна довжина: 700 мм
Довжина леза: 70 мм
Довжина ручки: 540 мм
Застосування: зрізання гілок, сучків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Довжина леза | 70 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Додаткові функції | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прорезиненная рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴





