
Гілкоріз "John Gardener" тип лез ножицевий, шарнірний, для гілок до 50мм
735 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72028
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоріз шарнірний 730 мм
Шарнірний гілкоріз — це професійний інструмент, який можна використовувати для робіт з догляду за садом. Чудово підійде для заходів з підготовки саду до весни. Засіб також підходить для обрізки плодових дерев, щоб більше світла потрапляло в крону. Виріб виготовлено із загартованої сталі, покритої тефлоном, тому ножиці стійкі до корозії та прослужать вам довго.
Особливості продукту:
леза виготовлені з високоякісної сталі HCS
загальна довжина секатора: 730 мм
ручки секатора з пінополіуретану
ідеально підходить для зрізання твердих пагонів і гілок
лезо з тефлоновим покриттям
Технічні характеристики:
Максимальний діаметр різу: 50 мм
Матеріал клинка: сталь HCS, тефлон
Матеріал ручки: сталь, пінополіуретан
Тип леза: ножиці
Загальна довжина: 730 мм
Довжина леза: 100 мм
Довжина ручки: 540 мм
Застосування: зрізання гілок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 100 мм |
| Максимальний діаметр реза | 50 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴





