
Наждак абразивний оксиду алюмінію EKR "Lukas" твердості N циліндрична діаметром 13мм довжиною 20мм
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: T30 1320 08
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкий діапазон технологій застосування шліфування, від чорнової до тонкої обробки, потребує шліфувальних кругів, які оптимально підібрані з точки зору виходу стружки, якості поверхні, яку потрібно досягти, і довговічності інструменту. Шліфувальна оправка з високоякісним оксидом алюмінію (рожевого кольору) ідеально підходить для сталі та сталевого лиття. Висока твердість і гостра зернистість високоякісного оксиду алюмінію забезпечують тривалий термін служби. Тверді матеріали також можна ефективно обробляти. Високоякісний сталевий хвостовик фрези ідеально підходить до приводу машини. Защемлення, ковзання і навіть поломка вала залишилися в минулому. Регулярні тести гарантують високий рівень безпеки. Завдяки цинк-нікелевому покриттю цей інструмент залишається без іржі.
Технічні дані:
Вага: 0,016 кг
Розмір: 0,12×0,11×0,04м
Форма інструменту: циліндр
Палітурка: V4
Тип оправи: V Ceramic bond
Твердість: N
Розмір зерна: 46
Довжина валу: 40 мм
Абразиви: ECR
Стандарт безпеки: EN 12413
Тримач інструменту: вал
Розмір тримача інструменту: 6 мм
Ширина / довжина / висота інструменту: 20 мм
Діаметр інструменту: 13 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lukas |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Зернистість | 46 |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Висота хвостовика | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


