
Наждак абразивний цинко-нікелевий EKW "Lukas" твердості L циліндрична діаметром 20мм довжиною 20мм
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: T30 2020 13
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальна точність розмірів: ідеально підходить до приводної машини
Висока твердість і гострота для тривалого терміну служби
Відсутність іржі завдяки цинко-нікелевому покриттю
Також ефективно ріже більш тверді матеріали
Без небезпечної поломки валу завдяки високоякісному сталевому валу
Без хромованого покриття
Перевірена якість: високий рівень безпеки завдяки регулярним тестам
Технічні дані:
Вага: 0,01 кг
Розмір: 0,12 × 0,175 × 0,00871 м
Форма інструменту: циліндр
Палітурка: V1
Тип: V Ceramic bond
Твердість: L
Розмір зерна: 60
Довжина валу: 40 мм
Абразиви: EKW
Стандарт безпеки: EN 12413
Тримач інструменту: вал
Розмір тримача інструменту: 6 мм
Ширина / довжина / висота інструменту: 10 мм
Діаметр інструменту: 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lukas |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шарошка |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Зернистість | 60 |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Висота хвостовика | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

