
КШМ Полірувальний поролон "GEKO" 150/45мм жорсткий білий твердий
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G00327
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка полірувальна біла 150 х 45 мм М14 - жорстка
Багатошарова полірувальна губка. Структура губки утримує воду всередині, відбираючи тепло від полірованої поверхні. Для високоабразивних паст.
Особливості продукту
діаметр - 150 мм
товщина - 45 мм
Кріплення з різьбою М14
hardness – жорсткий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Коло |
| Матеріал | Поролон |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Стан | Новий |
| жорстка | |
| жорстка | твердий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴



