
Домкрат гідравлічний підкатний "Keltin" 2,0 тонни /135-335 мм
1 815 ₴
- Готово до відправки
- Код: K00275
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний гідравлічний підйомник максимальною вантажопідйомністю 2 тонни. Оснащений сталевими колесами та ручкою для перенесення. Ідеально підходить для домашнього гаража.
Особливості продукту
Максимальна вантажопідйомність 2 тонни
Висота підйому від 135 до 335 мм
Зручна ручка для перенесення підйомника
Чотири сталевих колеса, в тому числі два поворотних
Технічні дані
Вантажопідйомність 2 тонни
Висота підйому 200 мм
Мінімальна висота 135 мм
Максимальна висота 335 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 335 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 815 ₴




