
Диск мотокоси "GeKo" 250 / 25,4мм 40-зубий
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G81065L
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий 3-зубовий відрізний диск для бензинового тримера
Сталевий ріжучий диск із 3 зубами, розроблений для кущорізів середньої та високої потужності. Лезо ідеально підходить для скошування жорсткої трави та зрізання кущів і тонких дерев.
Особливості продукту:
виготовлені з високоякісної сталі
товщина диска 1,6 мм
відмінно підходить для стрижки жорсткої трави, кущів і тонких дерев
Технічні характеристики:
Діаметр диска: 250 мм
Діаметр монтажного отвору: 25,4 мм
Товщина циферблата: 1,6 мм
Кількість зубів: 3 / 8 / 40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Диск |
| Застосування | Мотокоса |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Стан | Новий |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Побідитові напайки | Ні |
| Перфорація | Ні |
| Особливості барабана/ліски | |
| Діаметр посадки барабана | 25.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Количество зубьев | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴

