
Молоток муляра "GeKo"-premium 600 г з ручкою зі скловолокна покритого TPR
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: G72248
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молоток мулярський 600г СКЛОВОЛОКНО
Молоток каменяра, встановлений на ручці зі скловолокна. Ергономічна ручка зі скловолокна, покрита термопластичною гумою.
TPR - термопластичний каучук. Ручка TPR з глибокими канавками забезпечує надійний хват навіть мокрими та слизькими руками. Рукоятка з термопластичної гуми легка, вологостійка і добре лежить у руці.
Особливості продукту:
головка вагою 600г
профільована, частково прогумована і вібропоглинаюча ручка TPR
ручка з дуже міцного, легкого скловолокна
Технічні характеристики:
Матеріал головки: високовуглецева сталь
Матеріал ручки: скловолокно
Гумовий матеріал ручки: TPR - термопластичний каучук
Загальна довжина інструменту: 320 мм
Маса головки: 500 г
Розміри головки: 205 x 43 x 40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | муляра |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Довжина ударного бойка | 205 мм |
| Довжина рукоятки | 320 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


