Хомут металевий з гумою призначений для кріплення труб у системах водопостачання, каналізації, опалення та газу. Він забезпечує стабільність, захищає труби та мінімізує вплив вібрації на всю систему.
Хомут оснащений гвинтами, які дозволяють регулювати та надійно кріпити хомут до труби відповідного діаметру.
Хомут призначений для труб діаметром 1/2", що відповідає діапазону від 20 мм до 25 мм.
У комплект входить двогвинт і розпірний кілок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип хомута | Сантехнічний |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Покриття | Цинк |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 20 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| на трубу діаметром | 1" |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

