
Губка алмазна "GeKo" для шліфування кромок плитки P100
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: G78547
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний шліфувальний блок — інструмент для шліфування кромок кераміки та керамічної плитки. Забезпечте точне шліфування, допомагаючи досягти рівних країв.
Завдяки алмазним зернам кубик надзвичайно міцний і зносостійкий, що дозволяє довго і ефективно використовувати його.
Градація P60 - ефективна для видалення великих нерівностей, задирок або інших значних дефектів на поверхні плитки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка |
| Матеріал | Алмаз |
| Зернистість | 100 |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 31 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴


