
Шліфувальна губка "GeKo" 100х70х25мм P180
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G78556
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Абразивний брусок 70х100х25мм Р40
Чотиристоронній гнучкий абразивний блок, який використовується для шліфування, очищення та шліфування: дерева, фарб, лаків, металу, шпаклівки, пластику, сталі, нержавіючої сталі, скла, каменю тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Нержавіюча сталь, Дерево, Камінь, Бетон, Пластик, Лак, Фарба, Шпаклівка, Грунтовка, Метал |
| Зернистість | 180 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴
