
Круг абразивний зачисний "GeKo" 150х12,7х16 G 36
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: G78290
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Точильний диск для подвійних шліфувальних машин. Розмір 150х16х12,7 мм. Ідеально підходить для шліфування металевих елементів, заточування ножів і виконання будь-яких шліфувальних робіт.
Технічні дані
Зернистість: 36
Діаметр диска: 150 мм
Товщина диска: 16 мм
Монтажний отвір: 12,7 мм (1/2 дюйма)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Зернистість | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴
