Новинка

Полірувальний диск "GeKo" флізеліновий 125мм
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G00316
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Флізеліновий полірувальний диск є незамінним інструментом для очищення, шліфування та полірування різних видів металів, включаючи нержавіючу сталь і алюміній. Завдяки шліфувальній тканині диск ідеально видаляє всі забруднення, такі як іржа, фарба або бруд, а також вирівнює нерівності, стики та краї. Диск для полірування з нетканого матеріалу готує поверхню до подальшого полірування, роблячи її блискучою та гладкою.
Нетканий полірувальний диск має діаметр 125 мм і отвір 22,23 мм, який підходить для більшості кутових шліфувальних машин. Диск товщиною 12 мм виготовлений з високоякісної шліфувальної тканини, що забезпечує тривалий термін служби та зносостійкість. Нетканий полірувальний диск може працювати з максимальною швидкістю обертання 12 200 об/хв і окружною швидкістю 80 м/с, що гарантує швидку та ефективну роботу.
Характеристики продукту:
Діаметр диска - 125 мм
Діаметр отвору - 22,23 мм
Вид полірувального матеріалу - шліфувальна тканина
Товщина флізеліну - 12 мм
Максимальна швидкість: обертова - 12200 об/хв периферійна - 80 м/с (в залежності від обертання та діаметра диска)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Алюміній, Фарба |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴


