
Полірувальна повстяна насадка "Rotex-DG" циліндричної форми діаметр 20мм висота 30мм з хвостовиком 6 мм
210 ₴
- Немає в наявності
- Код: D F20/30/6W
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Полірувальна повстяна насадка циліндричної форми з хвостовиком 6 мм від польського виробника "Rotex-DG"
- полірування отворів і важкодоступних місць
- максимальна швидкість 14000/хв
https://rotexdg.com.pl/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex-DG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Насадка |
| Матеріал | Фетр |
| Діаметр | 20 мм |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Довжина хвостовика | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Сталь, Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴
