
Змичка (ланцюга) "GoralMet" з нержавіючої кислотостійкої сталі AISI 316 на закрутку діаметром 5 мм
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ixOgnSkr5
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис і призначення:
Змички з нержавіючої кислотостійкої сталі з гайкою, призначені для використання в якості аксесуарів для
зрощування ланцюгів та інші загальні застосування. Для використання в межах технічних параметрів, наведених у пункт 5.
Гвинтові змички INOX 316 не можна використовувати в програмах, які мають інші правила - регулюються законом або стандартами.
вимог безпеки, наприклад, для підйому вантажів. Не перевантажуйте понад значення WLL (кГ), наведене в колонці 13.
Руйнівне навантаження 360 кг.
Див.табл. у фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoralMet |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 0.09 т |
| Матеріал такелажної скоби | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 43.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 0.013 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴



