
Карабін "GoralMet" з нержавіючої кислотостійкої сталі AISI 316 діаметром 10 мм довжиною 100 мм
202 ₴
- Готово до відправки
- Код: ixKar10
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карабіни з нержавіючої кислотостійкої сталі, використовуються в якості з'єднувальних елементів на кінцях каната,
ланцюга та для інших загальних застосувань. Для використання в рамках наданих технічних параметрів
у пункті 5.
Карабіни INOX316 не можна використовувати в програмах, які мають інші вимоги - регламентовані законом або стандартами.
вимоги безпеки, наприклад для підйому вантажів, як засобів індивідуального захисту від падінь з висоти,
або альпіністське спорядження. Не перевантажуйте понад значення WLL (кГ), наведене в колонці 13.
Руйнівне навантаження 160 кг
Див.табл. у фото.
ланцюга та для інших загальних застосувань. Для використання в рамках наданих технічних параметрів
у пункті 5.
Карабіни INOX316 не можна використовувати в програмах, які мають інші вимоги - регламентовані законом або стандартами.
вимоги безпеки, наприклад для підйому вантажів, як засобів індивідуального захисту від падінь з висоти,
або альпіністське спорядження. Не перевантажуйте понад значення WLL (кГ), наведене в колонці 13.
Руйнівне навантаження 160 кг
Див.табл. у фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoralMet |
| Країна виробник | Польща |
| Робоче навантаження | 0.08 т |
| Матеріал такелажної скоби | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 0.006 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴


