
Талреп "GoralMet" з нержавіючої кислотостійкої сталі AISI 316 гвинт М5 мм (вилка-вилка) довжиною 140 мм
202 ₴
- Немає в наявності
- Код: ixSrbRzy05
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Талрепи використовуються як пристрої для натягу та регулювання кабелів, тросів, ланцюгів.
Технічні дані див.табл. у фото
Технічні дані див.табл. у фото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoralMet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип талрепів | Вилка-вилка |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Матеріал талрепа | Нержавіюча сталь |
| Довжина в закритому стані | 125 мм |
| Довжина у відкритому стані | 190 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴




