
Талреп "GoralMet" з нержавіючої кислотостійкої сталі AISI 316 гвинт М6 мм (вилка-вилка) довжиною 170 мм
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: ixSrbRzy06
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Талрепи використовуються як пристрої для натягу та регулювання кабелів, тросів, ланцюгів.
Технічні дані див.табл. у фото
Технічні дані див.табл. у фото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoralMet |
| Країна виробник | Польща |
| Тип талрепів | Вилка-вилка |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Матеріал талрепа | Нержавіюча сталь |
| Довжина в закритому стані | 125 мм |
| Довжина у відкритому стані | 190 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴
