
Візок вантажний транспортувальний 2в1 "GeKo" навантаження 200 кг, платформа 35х18см
5 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: G71106
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Транспортний візок 200 кг з можливістю роботи в горизонтальному положенні. Призначений для перевезення різних видів вантажів вагою не більше 200 кг. Додатково посилений каркас коляски. У горизонтальному положенні маневрування коляскою полегшують два додаткових поворотних колеса.
Особливості продукту:
Максимальне навантаження: 200 кг
Розміри платформи: 180 х 350 мм
Висота: 1320 мм
Ширина: 540 мм
Висота в горизонтальному положенні: 290
Чорний колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Geko |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 1320 мм |
| Загальне | |
| Грузоподъемность | 200 |
| Количество колес | 4 шт. |
| Собственный вес | 12.4 кг |
| Тип колес | Камерный |
| Количество поворотных колес | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота площадки | 290 мм |
| Цвет | Черный |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 010 ₴









