
Візок вантажний транспортувальний "GeKo" навантаження 200 кг, платформа 35х20см, колеса поліуретанові
4 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: G71107
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Транспортний візок 200 кг 200x350 мм синій, колеса поліуретанові.
Призначений для перевезення різних видів вантажів вагою не більше 200 кг. Додатково посилений каркас коляски. Суцільні безкамерні колеса з поліуретану.
Особливості продукту:
Максимальне навантаження: 200 кг
Розміри платформи: 200 х 350 мм
Висота: 1230 мм
Довжина: 460 мм
Ширина: 560 мм
Синій колір
Тип колеса: суцільний (PU - поліуретан)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Geko |
| Стан | Новий |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Колір | Синій |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 460 см |
| Ширина | 560 см |
| Висота | 1230 см |
| Загальне | |
| Грузоподъемность | 200 |
| Тип колес | Бескамерный |
| Собственный вес | 12.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Длина площадки | 200 мм |
| Ширина площадки | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 235 ₴




