![Набір ударних головок торцевих "GeKo" 1/2" 13 штук 10-30 мм [Cr-Mo], фото 1](https://images.prom.ua/5723326749_nabir-udarnih-golovok.jpg)
Набір ударних головок торцевих "GeKo" 1/2" 13 штук 10-30 мм [Cr-Mo]
1 520 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: G10501
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір шестигранних ударних головок 13 1/2" 10-30 мм. Головки виготовлені з високоякісної хромомолібденової легованої сталі. Призначені для роботи з ударними гайковертами з великим крутним моментом. Ідеально підходять для професійних автомобільних майстерень.
Характеристики товару:
головки розмірами 10-30 мм висотою 78 мм
високоякісна хромомолібденова легована сталь
ідеально підходить для роботи з ударними гайковертами з високим крутним моментом
кріплення на шпильку 1/2".
Технічні дані
Матеріал: сталь CR-Mo
Кількість вкладень: 13
Розміри розеток: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30 мм.
Висота розетки: 78 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір max | 30 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 13 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Омедненный инструмент | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴/комплект

![Набір ударних головок торцевих "GeKo" 1/2" 13 штук 10-30 мм [Cr-Mo], фото 2](https://images.prom.ua/5723326957_w159_h159_nabir-udarnih-golovok.jpg)
![Набір ударних головок торцевих "GeKo" 1/2" 13 штук 10-30 мм [Cr-Mo], фото 3](https://images.prom.ua/5723327129_w159_h159_nabir-udarnih-golovok.jpg)
![Набір ударних головок торцевих "GeKo" 1/2" 13 штук 10-30 мм [Cr-Mo], фото 4](https://images.prom.ua/5723327169_w159_h159_nabir-udarnih-golovok.jpg)