
Візок вантажний сходовий складаний "Tvardy" навантаження 150 кг, платформа 31х29см
4 929 ₴
- Готово до відправки
- Код: T00501
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для транспортування сходами TVARDY, складаний, розмір платформи 310 x 290 мм.
Особливості продукту
безпечна і стабільна конструкція
максимальне навантаження до 150 кг
великі колеса діаметром 150 мм
Шестиколісна конструкція дозволяє транспортувати речі вгору та вниз по сходах
Розміри
Після розгортання [с. x висота x глибина]: 45 x 109 x 60 см
Після складання [шт. x висота x глибина]: 45 x 74 x 37 см
Розмір завантаження: 31 х 29 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Geko |
| Стан | Новий |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 450 см |
| Висота | 1090 см |
| Загальне | |
| Грузоподъемность | 150 |
| Тип колес | Бескамерный |
| Собственный вес | 11.5 кг |
| Размеры площадки | |
| Ширина площадки | 290 мм |
| Длина площадки | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 929 ₴








