
Брусок абразивний овальний заточки кос і ножів 225мм "GeKo"
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G01320
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брусок овальний 9"
Овальний брусок використовується для заточування побутових інструментів, таких як ножі, коси, сокири, ножиці, кишенькові ножі та ін.
Особливості продукту
розміри: 227 x 31 x 14 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Конічний із закругленою вершиною |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 14 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴


