
Візок складський "GeKo" складаний, навантаження 150 кг, платформа 72х47см, висота 83см
2 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: G71104
+380 (98) 131-40-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок складський з платформою на 150 кг зі складною ручкою
Візок транспортний, платформа ідеально підходить для перевезення різних видів вантажів. Протиковзка поверхня платформи забезпечує стійкість виробу. Завдяки складній ручці коляска в складеному вигляді займає мало місця. Краї візка покриті пластиком, щоб платформа не подряпала. Два поворотних колеса і два фіксованих колеса дозволяють точно керувати коляскою.
Технічні характеристики:
Вантажопідйомність: 150 кг
Діаметр колеса: 100 мм
Розміри платформи: 720 х 470 мм
Висота платформи: 140 мм
Висота ручки: 830 мм
Розміри (висота х ширина х глибина): 830 х 470 х 720 мм
Додаткова інформація: складна ручка, два поворотних колеса і два фіксованих колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 830 мм |
| Загальне | |
| Стан | Нове |
| Грузоподъемность | 150 |
| Количество колес | 4 шт. |
| Собственный вес | 7.5 кг |
| Количество колес оснащенных тормозом | 0 шт. |
| Тип колес | Литые резиновые |
| Размеры площадки | |
| Ширина площадки | 470 мм |
| Длина площадки | 720 мм |
| Высота площадки | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445 ₴





