Лопата для снігу / піску вагою 700 г.
Лопата з листового металу, ручка пластикова.
Загальна довжина 700 мм.
Розміри "ковша"
ширина 205мм
висота 270мм
Лопата з листового металу, ручка пластикова.
Загальна довжина 700 мм.
Розміри "ковша"
ширина 205мм
висота 270мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина леза | 270 мм |
| Ширина леза | 205 мм |
| Довжина рукоятки | 430 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Вага | 0.7 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴








